Загальні питання
Цьому запитанню понад пів року, тому інформація у відповіді може бути вже неактуальною.
Відвідувач запитує:
Добрий день!
Хотіла б дізнатися, чи може багаторазове проведення «мандибулярної анестезії» (Scandonest "% ) спровокувати або подразнити трійчастий нерв. У мене буває так, що після відвідування стоматолога та цієї ін'єкції починаються напади невралгії, які минають лише приблизно через три місяці. Стан нестерпний. Мене вже оглядав невролог, який виключив неврологічне захворювання. Прошу вашої думки та допомоги.
Стоматолог Томаж Ротар відповідає:
Добрий день!
Введення анестетика може спровокувати напади невралгії. Захворювання непередбачуване й відносно важко піддається лікуванню: комплекс вітамінів B, нервові блокади... Докладніше я міг би сказати після огляду. Будь ласка, запишіться на прийом до нашої клініки.
Гарного дня!
✦ Цей матеріал перекладено з оригіналу за допомогою системи перекладу на основі ШІ.
← Ваші запитання