Загальні питання
Цьому запитанню понад пів року, тому інформація у відповіді може бути вже неактуальною.
Відвідувач запитує:
Хотіла б дізнатися, чи нормально, що після внесення штучної кістки (гранул) у щелепу виникає набряк, який на третій день (сьогодні) є найсильнішим. Я дуже набрякла і маю синці під оком, через що воно вже майже заплющилося. Хочу також зазначити, що через периімплантит стоматолог-хірург мусив видалити 2 імплантати, які в мене були 16 років; оскільки вони пошкодили кістку, довелося додати штучну кістку.
Дякую за відповідь на мою особисту електронну пошту.
Стоматолог Томаж Ротар відповідає:
Шановний пацієнте!
Після описаного вами хірургічного втручання зазначені ознаки трапляються дуже часто, якщо не є майже правилом. На третій-четвертий день клінічна картина зазвичай найбільш виражена, після чого симптоми поступово починають зникати.
Гарного вам дня!
✦ Цей матеріал перекладено з оригіналу за допомогою системи перекладу на основі ШІ.
← Ваші запитання